امروز: جمعه، 28 شهریور 1399

دریچه کامپوزیتی، دریچه چدنی، دریچه منهول، دریچه فاضلابی


10/11 1397

گروه صنعتی چدن کاوه بدر در تاریخ سوماردیبهشت ماه سال 1377 با تولید انواع قطعات فعالیت خود را آغاز نمود . از ابتدا تا کنون در طول گذشت این چند دهه ، شرکت با استفاده از روش های استاندارد روز دنیا و بهره مندی از دانش و توانایی و تخصص کادر تحقیقاتی خود با نوآوری در تولید موجب جلب رضایت کارفرمایان و پیمانکاران صنایع کشور گردیده و توانسته سهمی قابل توجه در زمینه های عمرانی و صنعتی در راستای آبادانی میهن عزیزمان ایران بردارد.


این شرکت در سال 1388 اقدام به طراحی نسل جدیدی از دریچه های منهول رایج در صنعت نمود که این طرح در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی ، ثبت اختراع گردید و در سال 1389 با نام انحصاری دریچه های کوپلیمری به تولید انبوه رسید.


گروه صنعتی چدن کاوه بدر در در سال 1391 بابت تولید دریچه های کوپلیمری موفق به راه یابی نخستین نمایشگاه و جشنواره توانمندی های صنعت آب و فاضلاب کشور گردید که در این مراسم موفق به دریافت لوح سپاس از معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور شد .


در این جشنواره که با حضور مهندس نامجو وزیر محترم نیرو برگزار شد مهندس نامجو از دریچه های کوپلیمری به عنوان نسل جدید دریچه های منهول رونمایی کردند .


همچنین از دیگر افتخارات گروه صنعتی چدن کاوه بدر در سال 1391 دریافت تندیس ملی بقراط در گروه آب و فاضلاب و دریافت تندیس ملی مدیریت سیلاب از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را می توان اشاره کرد.

میهمان
پاسخ 24 شهریور 1399 12:54 Brooke Ralston
ATT: chodankaveh.ir / دریچه منهول چدنی | چدن کاوه INTERNET SITE SOLUTIONS This notice RUNS OUT ON: Sep 14, 2020 We have actually not gotten a settlement from you. We have actually tried to call you yet were unable to contact you. Kindly Check Out: https://bit.ly/3bRUv13 . For details and to process a optional settlement for solutions. 09142020042426.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود