امروز: دوشنبه، 27 اسفند 1397

دریچه کامپوزیتی، دریچه چدنی، دریچه منهول، دریچه فاضلابی

Chodanslider generated by WOWSlider.com
  • jquery gallery
1 2 3 4 5
slideshow javascript by WOWSlider.com v7.7

مقایسه قیمت های انواع دریچه منهول

مقایسه قیمت های انواع دریچه منهولمقایسه بیشینه و کمینه قیمت های انواع منهول فاضلابی در بازار با لحاظ شرایط یکسان و استاندارد دریچه ها، در این مقایسه کیفیت و شرایط تحمل وزن دریچه و مزایای دیگر از قبیل ضد سرقت بودن نیز لحاظ شده است.دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 23 مهر 1397

درباره شرکت چدن کاوه بدر

گروه صنعتی چدن کاوه بدر در تاریخ سوماردیبهشت ماه سال 1377 با تولید انواع قطعات فعالیت خود را آغاز نمود . از ابتدا تا کنون در طول گذشت این چند دهه ، شرکت با استفاده از روش های استاندارد روز دنیا و بهره مندی از دانش و توانایی و تخصص کادر تحقیقاتی خود با نوآوری در تولید موجب جلب رضایت کارفرمایان و پیمانکاران صنایع کشور گردیده و توانسته سهمی قابل توجه در زمینه های عمرانی و صنعتی در راستای آبادانی میهن عزیزمان ایران بردارد.


این شرکت در سال 1388 اقدام به طراحی نسل جدیدی از دریچه های منهول رایج در صنعت نمود که این طرح در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی ، ثبت اختراع گردید و در سال 1389 با نام انحصاری دریچه های کوپلیمری به تولید انبوه رسید.


گروه صنعتی چدن کاوه بدر در در سال 1391 بابت تولید دریچه های کوپلیمری موفق به راه یابی نخستین نمایشگاه و جشنواره توانمندی های صنعت آب و فاضلاب کشور گردید که در این مراسم موفق به دریافت لوح سپاس از معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور شد .


در این جشنواره که با حضور مهندس نامجو وزیر محترم نیرو برگزار شد مهندس نامجو از دریچه های کوپلیمری به عنوان نسل جدید دریچه های منهول رونمایی کردند .


همچنین از دیگر افتخارات گروه صنعتی چدن کاوه بدر در سال 1391 دریافت تندیس ملی بقراط در گروه آب و فاضلاب و دریافت تندیس ملی مدیریت سیلاب از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را می توان اشاره کرد.دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 11 دی 1397

حکم انتصاب قائم مقام مدیر عامل

انتصاب قائم مقام مدیر عاملاحتراماً ؛ برخود واجب می دانم انتصاب جناب آقای جعفر پروانه وار به عنوان قائم مقام محترم مدیر عامل را تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت آن بزرگوار را خواهانم. اطمینان واثق دارم مدیریت  اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر ایشان   ، موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود .

دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 30 مهر 1397

چهاردهمین نمایشگاه آب و فاضلاب تهران

حضور شرکت چدن کاوه در چهاردهمین نمایشگاه آب و فاضلاب تهران
حضور مقتدرانه شرکت چدن کاوه بدر در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب تهران، ارائه آخرین دستاورد های تولیدی این شرکت با استقبال پرشور متخصصین این حوزه قرار گرفت ، آخرین تکنولوژی در حوزه ساخت نسل جدید دریچه های منهول فاضلابی با قیمت های بسیار رقابتی و نیز امنیت و استانداردهای قابل قبول اماده ارائه به بازار مصرف گردید .

دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 30 مهر 1397